Kalite, Mutluluk Getirir!


Teslimat Bilgileri

* Hafta içi 16:30'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün 16:30'dan sonra verilen siparişleriniz ertesi iş gününde kargoya verilmektedir.
* Cumartesi günleri 11:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
* Resmi tatil günleri, Cumartesi 11:00'dan sonra, Pazar günleri verilen siparişleriniz, siparişi verdiğiniz günü takip eden ilk iş gününde 17:00'a kadar kargoya teslim edilmektedir.
* Siparişleriniz ile ilgili olarak 0544 54 54 992 / 0264 281 99 02 nolu telefon numaralarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

İade Koşulları

* Satın almış olduğunuz ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde mağazamızın düzenlemiş olduğu faturanız ile birlikte satın aldığınız ürüne ait iade koşulları çerçevesinde iade edebilirsiniz.
* İADE İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİRMEDEN ÖNCE MUTLAKA 0544 54 54 992 0264 281 99 02 NOLU TELEFON NUMARALARINDAN BİLDİRİM GEÇİNİZ.
* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. (150 TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir)
* Kesin ve mutlak suretle dış ortamlarda / ürünün kullanılabilirliğini etkileyecek ve yeniden satışa konabilmesini engelleyecek şekilde giyilmiş ve yıpratılmış ürünler iade edilemez.
* İadelerin ve değişimlerin tamamı "Sürat Kargo" ile firma "Gusse - Nazar Kundura San. Tic. Ltd. Şti" adına gönderim ile gerçekleştirilmektedir. Aksi durumlarda ürün kabul edilmez. * Teslimatta ödeme yöntemiyle alınan ürünlerin iadesi esnasında "Ücretsiz Kargo" ibaresi bulunsa bile kargo ücreti düşülerek iadesi yapılmaktadır. Kredi kartı ile peşin ve taksitli ödemelerde eğer ürün "Ücretsiz Kargo" statüsündeyse iadeniz ücretsiz şekilde yapılmaktadır.

Outlet ürünlerinde degisim yapilabilir ancak iade yapilamamaktadir.

Değişim Koşulları

* Ürünlerin değişim yapılabilmesi için dışarıda kullanılmamış ve tekrar satılabilir şekilde deforme olmamış olması gerekmektedir. 
* Satın almış olduğunuz ürünlerde değişim esnasında oluşan ilk kargo masrafı bizlere aittir. İkinci değişim ve sonrasında gerçekleşen her türlü kargolu gönderim durumunda oluşan kargo ücreti tarafınızca karşılanmalıdır. Aksi halde ürün kabul edilmemektedir.