Gerçek Mutluluk, Kaliteyle Gelir!

İade ve Değişim

Son Güncellenme: 2019-03-12 14:48:32 - admin

İnternet mağazasından alınan ürünleri faturanız ile birlikte 14 gün içerisinde kargo ile göndererek iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. Ödemeyi kredi kartı/banka kartı ile yaptıysanız iade ödemeniz kartınıza yapılacaktır.

İade ve değişim sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orjinal paketleri ile iadesi şarttır. İade ve değişim için gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir. Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olun. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır.

İade esnasında tarafınızca gönderilme esnasında oluşan kargo ücreti firmamıza aittir. Değişim için ise ilk değişim gene firmamız tarafından karşılanmaktadır. İkinci değişimde kargo ücretleri gönderici tarafından karşılanmalıdır.

İade için tarafımıza ulaşan ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelendikten sonra eğer iade için uygun ise iade alınan tarihi takip eden ilk CUMA günü para iadeniz kredi kartınıza ya da hesap numaranıza yapılacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza yansıması bankanıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Aklınıza takılan diğer tüm sorularınız için lütfen iletişim sayfamızdan bize mesaj gönderin veya 0544 54 54 992 & 0264 281 99 02 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayınız.

İade ve Değişim İçin Adres Bilgilerimiz

Sürat kargo hesap numaramız: 1055381694
Nazar Kundura San. Tic. Ltd. Şti.
Semerciler Mah. Çark Cad. No: 111 Gusse - Adapazarı / Sakarya